…ça bohet ?!

Demostrate ?….JO
Koncert ?….JO
Miss Universi tu kalu rrugen ? …ncuq
Ndonje mrekulli e papare mbi rruzullin tokesor ?….jo mo lla…
Thjeshte uljet e çmimeve….
Hera e pare ne jeten ne jeten time qe shoh nje gje te tille, 15-20 min per te bere 5 metra….
Me vinte te gerthisja : ku eshte kriza boterore ekonomikeeeeeeeeeeeeeeeee…..!!!!!!!!!!!!

qe mos te shtypeshin femijet nga [...]

3 Komente

si dikur kur shtypeshim per bileta te kinema 17 nendori,per t'shku n'plazh,per t'ble copat turke dhe per te pare xhaxhin te tribuna....

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).