BURRI DHE MURI

Partitë politike në Shqipëri dhe, në përgjithësi, të gjitha palët në spektrin politik, e konsiderojnë dialogun si mjetin kryesor të komunikimit me Tjetrin; qoftë ky aleat, partner ose kundërshtar.
Po çfarë është pikërisht dialogu? Zakonisht, e përkufizojnë si formë komunikimi (negociatë) e cila ka për qëllim t’i ndihmojë palët të arrijnë marrëveshje. Disa bëjnë dallim midis [...]

1 Komente

Dikur thuhej muri luan dhe burri nuk luan tani eshte ndryshe

 muri luan dhe burri luan,,,,,,,,,,

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).