Burrat e Beses dhe te Nderit

Burrat e Beses dhe te Nderit

Gentian Spiro (derguar ne aktivista@gmail.com">saktivista@gmail.com)

Humor pellazg

Është zyrtare: pas marrëveshjesh për xhirime me Ilirin (Tracy Sweet), Saliu (ne rolin e Roccos) vendosi ta konkretizojë këtë martesë dhe ta legjitimojë. Së shpejti do të miratohet ligji për martesat homoseksuale. Nuk ka dyshim, Saliu është gay. Skandal. E kush e priste këtë gjë: mendonim se Saliu (i njohur ndryshe si Sala për intimët) vjedhjet, korrupsionin, krimin në përgjithësi i lejonte, por ama kurvlliqet si duronte dot. E votuan per nder. Ja, këtë menduam të gjithë kur i dha duart Yllit (big cock cams) pas pangimeve të tij seksuale. Por u gabuam rëndë. Se harruam që pranimet në gjirin e Pd’s dhe të qeverisë (brazzers) bëhen vetëm në bazë të kritereve dhe kërkesave seksuale. Ylli, më i ndershmi ndër Burrat, kjo daton që nga vitet e profesorllëkut, gaboi në faktin që në vend tja merrte asaj zuskës, ja lypi. Burri i randë merr, nuk lyp!

Shtrohet pyetja: dakort, Ylli punësonte në ministri në këmbim të seksit dhe mirë bënte (moral pellazg), po vetë Yllin si e pranuan si ministër? Me të drejtë na lind dyshimi që midis Yllit dhe Saliut (Roccos) ka pasur fërkime. Në korridoret e lagësht dhe të errët të institucionit pubik të kreministrisë, thonë që pasi e penetroi Saliu (Rocco) Yllin mbi byro, i tha burrërisht “Ylli im, ti si ne, je Burrë i Besës dhe i Nderit, ty të takon vendi i ministrit. Ylli, e zhbiroi me sy e me të drejtë pyeti: smileyo Luli (creampie), si është e mundur që ndërroi ministri?” Saliu (Rocco) nuk foli, buzëqeshi dhe la të nënkuptonte se Yllit i kishte rënë shkëlqimi, kurse Luli (“cuni vogël do llokum, e ka Sala si pëllumb”) ishte ende i njomë, plus kishte origjina sumeriane (“Enveri n’byth”). E donte Lulin të njomë. Njihen shijet e Saliut (Rocco) për pulat. I ka ngrënë dhe në kohë të gripit të pulës.

Saliu (master handjob) pasi anatemoi Edin (busty blonde squirts like a champion) për orgjira pezake dhe zoophili (vjen nga greqishtja philo dashuri dhe zoo leje ndertimi) se ky i fundit s’ja jepte dhe Saliu (Rocco) nuk ja merrte dot, Saliu (Rocco) u kthye nga Iliri. Iliri (classroom amateur), si të tjerët, dhe ky Burrë nderi dhe bese qe ngriti lopthi 5% te elektoratit e që për xhelozi vite më parë desh kishte kapur prej flokësh Jozefinën (Virgjina, e gjeni ne seks’ionin Brunette) dhe e kishte lëshuar vetëm kur një nga gardistët që e kishte mbërthyer fort nga pas, i theu thojin. “Të kifsha mamin” (e famshmja K pellazge qe me vone u be Q) i kishte thënë Iliri atij pafajsisht duke vënë gishtin mbi buzë. Shtrohet sërish pyetja: pse Iliri e tradhëtoi Edin (pervert MILF outdoor)? Pyetje ekzistenciale që ja ka vështirësuar gjumin Anxhelës, sumerian lulishtesh, i njohur për Burrat e Besës dhe të Nderit.Thonë që natën e parë të Saliut (Salës) dhe Ilirit e pagoi ai pimpi, që ka kohë që vërtitet si fantazi seksuale në kokat e cdo qytetari shqiptar, Fatosi (anal with girl on top). Ky i fundit, u konvertua në BI gjatë viteve të dënimit (jailtime sex) dhe sot ndihet i përjashtuar nga paketa ligjore që do miratohet e qe perfshin vetem dylat (wrestling dylber). Sikur Saliu (Sala per shoqet) të kishte takat më tepër, ndoshta dhe Fatosi (pussy locator), do ta fitonte një ministri. Fatosi, adept i Gang Bang, preferoi më mirë të krijojë një grup parlamentar; disi më eksitues dhe më pak monoton se celuliti i atij karaphilit (cila eshte etimologjia e kësaj fjale?) Gramozit, amator i vintage te PKSH.

Cfare parashikon Hamurabi? Qe Iliri (lesbian pyjama party) do te marre ate qe i takon Cezarit (Roccos), ca ministri me leke, te cilat do ti vjele mire e mire dhe pa hesap, sepse Saliu (Sala), duke u gjendur perballe shantazhit “me ler te vjedh perndryshe te rrezova qeverine”, nuk e kontrollon dot. Iliri, pasi ti bej leket per nje fushate tjeter (youporn.com), brenda dy vitesh, e rrezon qeverine e Saliut (Sales), rifiton elektoratin me rryshfete dhe nen slloganin “Saliun e rrezova une”, dhe del i lare nga tradhetia e tij ndaj Edit. Hamurabi parashikon madje qe ai serish do te kthehet ne krahet e Edit per te fituar zgjedhjet e parakohshme (desperate housewife hungry for big cock).

Politika dashka këllqe. Se bëjnë dot të gjithë. Po ne kemi burra të besës dhe nderit që na drejtojnë. Hetero apo homo, bi apo trans, zoofil, pedofil apo karafil, rëndësi ka të arrihen standartet qe Europa na kerkon. Ta themi haptas (truth or dick) Europa do bythe. Kete standart populli me sa duket e ka pranuar, sovrani është në gjunjë para Salinjve (Salivave) të cdo spektri politik. Po këto jane vetëm preliminaret. Në shtator fillojnë xhirimet për pornon e re parlamentare. Pa diskriminim: E fut apo ta fusin, rëndësi ka të fitojë dashuria.

3 Komente

 Ha,ha ha. I madh fare. Si se kisha lexuar me pare. Edhe per pak edhe do me kishte shpetuar. Shyqyr qe e kapa. Tamam, tamam, bythshyqyr.

Ne ju shikojmë vetëm kokat... Kshtu është kur nuk e di se ç'bëhet poshtë...

politika dhe pornoja sinkronizojne ne menyre perfekte sebashku smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).