Burger King peruron Windows 7

Burger King, me rastin e hedhjes ne treg te Windows 7, ka nxjerre ne menu nje hamburger te ri me 7 peta mishi (shih foton me poshte.)
Ne lajme te tjera: SC Xhonson, prodhuesi i kimikatit per pastrim xhamash Windex, ka deklaruar qe partneriteti midis Burger King dhe Windows 7 me touch-screen do ket ndikim te [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).