Bora e Akvll-it…!!!

imgp4297

imgp4299

imgp4292

imgp4296

imgp4293

 

….dhe me pas…..

imgp4302

imgp4301

imgp4300

4 Komente

Shyqyr u bone me internet ene do me tregu se ke bo edhe resme? smiley

Kjo do me thonë që ka qenë në Zvicër dhe s'ka ardhë me m'pa dhe tashi e vret ndërgjegjja për qamet dhe bën sikur e do borën në atë pikë sa ta nxjerrë në fotografi e ta vejë në blog, kur dihet botërisht se EH e urren borën. Ehhh sa të fella janë këto punë....

...ose kjo do te thot qe bora nuk bie vetem ne CH...(edhe qe ska burre none qe ta ndaloj ke kufiri si dikur rene e Cernobilit smiley )

tttccchhhhhh....u pervelova...sa qef

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).