Bojkoti dhe opozita që na duhet

Bojkoti i Parlamentit nga PS është një rast shumë i mirë për të marrë në analizë procesin e transfromimit të realitetit tonë nga diktaturë në demokraci që është pazgjidhshmërisht i lidhur me procesin e transformimit (por edhe të krijimit) të atyre që quhen institucione demokratike të cilët janë njëherësh edhe mjetet e transformimit, por edhe treguesit më të qartë të arritjeve.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).