Bleni kamion dhe fitoni nje Ka…

Bleni kamion dhe fitoni nje Kallashnikov falas! Lexoni artikullin ne: http://port.al/kallash

Shperndaje kete artikull:

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).