Beteja mes “Google” dhe “Micro…

Beteja mes “Google” dhe “Microsoft” përcakton ardhmërinë e kompjuterëve. Lexo artikullin ne: http://port.al/googms …..

Shperndaje kete artikull:

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).