BESIMI NË INSTITUCIONE

Cilave institucione u besojmë më shumë, cilave më pak?
Përgjigjja ndryshon sipas kulturave, ekonomive dhe sistemeve politike, edhe pse disa prirje të përgjithshme ekzistojnë.
Kështu, sipas sondazheve të ndryshme (si ky, i ndërmarrë nga Harris Poll), edhe në SHBA edhe në Europë, publiku nuk i beson shumë shtypit dhe mediave, duke përfshirë edhe televizionin; po ashtu, një [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).