Beni zgjedhje te mencur! Durex ose …

Kam dëgjuar të thonë se fotografia vlen më shumë se njëmijë fjalë. Prandaj po e lë që fotografitë në vazhdim tua sqarojnë ngjarjen!

Shperndaje kete artikull:

1 Komente

LOL,

Sa reklame fantastike. Duket nga cmimet qe eshte reklame amerikane, se ketu ne Londer ka nje bum grash shtatezena. Dhe nje here qe pashe njeren afer ne tren, u ngrita t'i liroj vendin dhe me tha: "I am fat, not pregnant" smiley. Me hengert mortja, kur dua dhe une te jem i sjellshem ne transport publik...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).