Bebet dhe reklamat …

Reklamat me protagonistë kryesorë fëmijët gjithmonë kanë ditur të jenë tërheqëse. Disa bile të pabesueshme, pasiqë për aksione interesante është e pamundur të besohet se janë realizuar nga foshnje që as në këmbë të veta nuk munden të qëndrojnë. Pa marrë parasysh se cfarë produkti reklamohet, ata gjithnjë e luajnë rolin më mirë se secili [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).