Autumn in Denmark

The autumn in Denmark is very lovely.This country is full with colors which during autumn enhance even more.I love how it rains here , mild and slowly; it`s so peaceful.I love the flavour of fresh cut grass and the fresh air.In this post i`m sharing with you some of my photos taken in different zones of Denmark such as :Blubjerg,Vraa,Rold Forest etc.Enjoysmiley note: all images © Eni Turkeshi

3 Komente

Eni,

eshte bukur ta fillosh diten me fotot e tua, e dashur. Fotoja e parafundit me pelqeu shume... gati-gati ndjeva aromen e druve qe digjen ne sobe, kujtim i larget femijerie... ( po e le me kaq, se s'dua te kujtoj ate pjesen, kur vinte lata e druve dhe duhet t'i ngrinim gjer ne shtepi... smiley )

Të lumtë syri. Eni! Ai trungu me myshk më rrënqethi mua! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).