attempt on my life

i feel so violated. the sanctity and privacy of my home have been breached. i will never look upon the world with trust again. there is conspiracy afoot. I do not know how far or deep it extends but i do know that it exist and it is tightening its grip around me. i can [...]

14 Komente

smiley

bletez, you're a delight, honey, a breath of fresh air smiley

yll je yll smiley

me knoqe fare smiley

turkish delight është fare. : )

aha smiley

ne dy paragrafet e pare mendova se mos po pershkruaje jeten e dikujt ne burg smiley pastaj e pashe qe jo dhe po prisja ku do dilte... nice ending smiley 

 lol, une desh vdiqa ju kenaqeni. :O

dhe ai mizerja kaloi mu nga kembet e mia. pastaj i bente karshillek mamit jashte deres.

mire e kane shqipet qe i pjekin ne hell.

Nuk u kenaqem me fatkeqesine tende, por me menyren e tregimit smiley

Anyway, group hug smiley.  Ne hell mizerja smiley.

Te kthehen ketrat ne vendin e origjines. Homeland Security te marri menjehere masa smiley

Blete, une i kam pike te dobet ketrat, i kam shume qejf. Do ta mbaja me shume deshire nje keter ne shtepi... Sa turi te lezetshem kane! Po sot jam shume e trishtuar, se pellumbat e mi i kishin thyer dy vezet e vogla qe kishin bere. smiley

pse, do beje veze te skuqura per dreke ?

smiley

Tallu, ti, tallu, por kur shkova dje ne shtepi dhe pashe qe njera nga vezet ishte thyer dhe tjetren e kishin copetuar fare, me erdhi shume keq. Une mezi po prisja te celnin zogjte e vegjel! smiley

po ik mi goce se do te ta mbushnin ballkonin me glasa smiley

rri se je rehat smiley

 Sula- 29 Qershor 2009 - 9:11am

Rrofsh, Et. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).