Ardit Rada: Pse lashë PS-në për “Mjaft!”

Ardit Rada: Pse lashë PS-në për “Mjaft!” Intervistuan Telendarët Kolltukofagë: A. Kananaj dhe A. Zaimi (A. qëndron për i mrekullueshëm) Nga paradhoma e Ramës, tek paradhoma e Leart Kolës. Nga Bashkia, te stacioni I trenit. Ka bërë goxha rrugë Ardit Rada, dhe sikur të mos mjaftonte, s’ka gjetur as parkim, dhe është detyruar ta lërë makinën te Universiteti UFO. Afrimin me këtë

36 Komente

hahaha...sikur ta disha...

Pesë, për lëvizjen e shpejtë, rrokadën dhe remi-un e merituar.

po behet pulitika interesante prape.

Rada sa i mire ke dale smiley

Rada kembengul qe te sqarojme qe ne foto ka dale i pergjumur. Ne facebook ka foto me te mira.

la e me la flamujt e fitorjes smiley

Une kembengul per shume gjera ne  lidhje me kete interviste xhanem se kam folur me shume se aq po dikush i paska prere qendrimet e mia mbi Hygerta Sakon dhe Ahmedinexhadin smiley

Nejse foto skandal! Ilace i befshit ishallahh smiley

Shkrimi eshte gallate, pa dyshim kshu qe Bravo!

Por kalimthi, a me lejon te te pyes nese ky cinizem tregon se jeni ndare keq me ate shoqen tuaj apo eshte thjeshte humor i zi?

Kush tha qe jemi ndare me shoqen ne?

Shoqja eshte ndare nga ne. Ne per veten tone s'i ndahemi! 

Gjynah pra qe paska perfunduar keq kjo histori...

PS-Asim Vokshi dhe ti me duket apo???

 po po por smbaj mend askend me emrin Aiglon smiley

nejse historia ska mbaruar keq madje ishte mese e mirekuptuar.

Shume cinizem per gustot e mia smiley

<3...me siguri jo me cinizem...

Po ky paska kopjuar Elisa Spiropalin fjale per fjale.

 

e pra, u duhet te gjitheve nje muzë smiley

.

Por ju mund të merakoseni se po u futa në det, deti mund të mbytet.

 

hallall!

Edhe themi se s'ka burra shteti... smiley

tani shihni revolucion! smiley

haha! me ne fund dicka e bukur te PPU

Ky virus Spiropalas infektoi te gjithe....U gomerosen keqas....

mos e beni telendarin karakteristiken tuaj dalluese. se nuk do habiteshe po te degjoje se shpejti shprehjen (mos hyfsh ne goje te cunave te mjaftit). Atit qe e themeloi levizjen s'kane lene llafe pa i nxjerre dhe vazhdojne ushqehen me fondet qe u ka lene ai. Nuk e di a e kane per xhelozi apo per inat po keta qe i bijne ne qafe ish-shokut ne gjuhen e popllit  quhet <<cuna kur.a>>.

Levizjen, or Outliner, nuk e ka themeluar nje njeri. Ajo eshte themeluar mbi nje fryme, pra e kote te perpiqesh te nxjerresh meritat e babait primordial. Sa per punen e fondeve me te cilat ende ushqehet levizja, you better dont talk about it.

Dhe po e bere veten te te shkruajme shkrim, ta mbash me shendet.

Te lëvizja Mjaft unë do vë në zbatim dijet e fituara në dhjetëra shkolla të jashtme që kam bërë, pra do rri kot. Plani im është të shaj Berishën. Si të gjithë mo mbas rezultateve të Zogbit. Këto ditë mund të shaj dhe LSI-në, po duhet të jem i kujdesshëm, se mund të jenë pajtuar.

Mese e vertete !

Ah mor ardit, te thashe qe te jesh me i drejtperdrejte ne interviste, keta votuesit e fundit s'te kane vleresuar sa duhet...me kaq pak vota sa more do te te perzeme prape per te ps-ja

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaa....hhhh....aaaaa.... kaq.

 

 

Rade je i madh. Sa kam qesh. Me dalte per hajer ishalla

Rada eshte i madh, por nuk ka gisht ne kete pune. Pergjigjet kane qene te parapergatitura. Rada vetem ka tundur koken gjate procesit te shkrimit.

Shkrim dobiprures.

Per me xane kosin ( sipas gjysheve) eshte e nevojshme qe ne momentin e perzirjes se tharmit me qumesht, te flasesh rromapertoma.

Ju keshilloj kete artikull per nje te ardhme te kosit Shqiptar.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).