Another year is gone...

Yes, another year is gone.Rapidly.Immediately.I still feel like it hasn't been a long time from the first post i wrote in the begining of this year.Time now has become fleeting , maybe like never before.Maybe this is because everything is happening or being lived so fast and busily , that we never realize it anymore to be passing.Human kind will help this phenomenon to get even faster on the

12 Komente

Gëzuar dhe këndej smiley

    

fireworks animation         animated fireworks                   free fireworks animation        

Gëzuar Enush !

 

gezuar Manjolkesmiley

dhe flm

si tu duk enka ?   santa

Manja mi dreq,

Qe rri ne korrent me tajm zonat gjithe kohes!

Eni, Gzushem rrusho !

santa

gzushem lalsmiley

 

Manjola : mu s'mu hap nai gjo tjeter o lal?kishe vu nai figure tjeter ti se nuk shof gjo una?

çar gjoje tjetër mi Eni ajo moj ajo  

santa

çer do me thon ai titlli?

Qi i vit tjeter po shko per TM? smiley

erdhi erdhi

 

gzur !

Gzur !

Me kemben e djathte hyri?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).