Another one bites the dust

I am officially the only unattached person in my office. Today, one of the other women I was always feeling sorry for, sported the biggest brightest diamond and surrounding stones in a square cut and lots of glimmer.
I understand that the wedding will take place on a boat. Nice. I almost want to get married [...]

2 Komente

Duhet medoemos te jene te punesuar? Ne meshkujt s'e shikojme kete si domosdoshmeri tek nje femer smiley

E hengri dhe qo, o Blete! smiley

Today, one of the other women I was always feeling sorry for...

E po, u be dhe ajo, mi?! Kushedi ca burri do ket marre... ndonje shemtaraq, ndonje vulehumbur, nga ata qe kane frike akoma nga erresira... se me ate surrat qe ka ajo, kush tjeter mund ta marri?! Apo s'eshte dhe tyryfyle, tralala zura nje gale, eshte... Kushedi, kush ia ka gjetur, ndonje nga seksioni i Sofkes... Uh, do te jete rrokullisur tenxherja e ka gjetur kapakun... smileysmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).