Alban Skenderaj - Melody dhe ftese per te riprovuar

Deri ne nje fare pike, Skenderaj ka qene nje perralle e bukur, nga ato me happy end. Televizori i madh nga Tirana, talenti  nga rrethet, triunfi e kontrata diskografike, nje sukses sa i shpejte aq edhe marramendes.

Pershtypja ime ama eshte qe kur perralla mbaroi nuk mbaroi komplet, dhe akoma Skenderaj vuan kete damke Top Channel, [...]

5 Komente

shkrim shume i mire

do doja ta degjoja albanin ne nje balade, teksti i se ciles nuk flet per dashurine

 

 

Me pelqeu shume ky shkrim si nje kritik e mirfillte profesionale,bravo

...eh sa kemi nevoje te kemi nje nivel te tille kritike!

Ajo kenga i will die with you eshte e bukur dhe emocionale!

Eh sa i lumtur eshte ai djal me Miriam Canin!..

Flm Artian.

Normal, mundohemi po, ti afrohemi nje kritike me nje nivel sa me te lart.

 

Sa per Albanin po,nuk eshte tamam muzika qe na pelqen, por nga ana tjeter, nje degjim nuk ja mohojme askujt.

Per ket cunin kom nigju fjale te mira nga rob qe ua respektoj mendimin.

Do e nigjoj. Ndoshta kapet ne youtube.

Flm per prurjen!

o djema, ju qe merreni me muzike

dini ndonje link ne you tube ku mund te gjej melodite qe luan familja qerimi ? fatos, eduart &cooo

mbaroj per to

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).