Aka-Aki…!!!!

(H)aka-(H)aki, mund te kishte qene nje tjeter kercim-kenge e All Black-ve …por jo….. ska te beje. Eshte nje rrjet i ri social made in Germany, i krijuar nga disa Berlinez parpara nja 1 viti. Principi eshte shume i thjeshte, nese ke nje celular  mund te rregjistrohesh ke Aka-Aki dhe te ndertosh nje profil tendin te completuar (ndershmerisht). Mund [...]

5 Komente

....  smiley  smiley    s'kaaaaa, rrup sup, t'merret vesh, ka shko, ku shko, ku je, me cin je, pse je, a je, kur je, kur s'je... sfera private osht burimi i gjiF t'kqijave ne 50 vjetet e funit. Ho ca po bo tani... thuje me mir vet, se ta kputa nji aka aki, qe mos me dit ka me shku...  smiley  

PS Cool, si gjithmon! 25 ne fuqi te nji e dyta pri meje.  smiley 

.....me shoqet ? ashtuuuu ëëëë...po pse ke hoteli anash autostrades i takon shoqet ti ? ...une ku e di ku eshte hoteli e ? po e ditke ti, se ditkam une...

mire, mund te kete edhe ndonje versjon tjeter te stilit : qe nga ai takim su ndan me, dhe jetuan te lumtur pergjithmon...por versjoni paranoiak ngelet me interesant smiley

 

qe nga ai takim su ndan me, dhe jetuan te lumtur pergjithmon...

a po folim per aka-aki apo per Dr. Seuss, tani ...  smiley  

Dr. Seuss-t i merr te keqen ti smiley

eshte goxha i kthjellet si metodist edukimi smiley

aka-aki smiley

si kakarisje pulash smiley`

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).