“Ajo” dhe “ajo”

nga Dorina Bebja
ajo: -Kam vendosur te iki.
Ajo: -Pse ?
ajo: -Është për të mirën tënde.Ti ke qënë jo mire këto muaj edhe pse u bë shume kohë prap nuk e ke kaluar .
Ajo: -Unë ? Unë jam shumë mire ,jam shkëlqyer.
ajo: -Mua m’i thua keto …mua që të njoh më mire se çdokush ?
Ajo: -Po ti [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).