A ju pelqen muzika ?

nga MILI
Me poshte jane te listuara disa nga websites e perdorshme per te gjetur dhe degjuar muziken e preferuar te grupit apo kengetarit tend te preferuar.
Lastfm.com ; ju rekomandon muzike , video dhe koncerte bazuar ne ate cfare ju deshironi te degjoni

Stumbleaudio.com ; ju drejton ne zbulimin dhe shperndarjen e muzikes tuaj te preferuar
Hypem.com ; [...]

14 Komente

flm per kete perpilim smiley

une do shtoja dhe  www.audiocandy.com

lastfm qe prej nje muaji eshte bere me pagese.36 usd ne vit ose 3 usd ne muaj.

per te shkarkuar sa te mbytebi keni Ares smiley

flm Erjon

uw.

une per vete perdor rapidshare, i futem me albume smiley

po ti cer halli ke qi do me me heq buken e gojes mu  ?  smiley

smiley

100 leke t'vjetra per konge edhe ju shkarkoj una ca te doni smiley

Per videot 500 leke te vjetra copa smiley

he mi se per ty e ulim i cike smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).