A-HA udhëtim në të shkuarën me albumin e ri

Kanë 27 vjet që punojnë e ndajnë së bashku shoqërinë, muzikën,suksesin dhe paratë.
Janë norvegjezë dhe admiruesit e muzikës së viteve ‘80 me siguri që i kanë të parapëlqyerit e tyre: A-HA, një grup ikonë pionierë të synth-pop. Dhjetëvjeçarë më parë përjetuan famën dhe adhurimin e mijëra femrave të bukura.
Pas disa vitesh mungesë janë rikthyer [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).