A do të mundet Steve Jobs t’i robëron zogun dhe EA brenda mollës

Pas spekulimeve se Apple është e interesuar për ta blerë Twitter, platformën më të popullarizuar për mikroblogim, në internet u përhapën infomacionet se Steve Jobs ka lëshuar sy edhe në Electronic Arts.
Edhepse në shikim të parë ky informacion duket i cuditshëm, shumë analistë mendojnë se ky hap ka kuptim, pasiqë Apple kohëve të fundit ka [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).