71% e britanikeve do te votoni…

71% e britanikeve do te votonin kunder euros si valute kombetare, derisa 23% pro dhe 6% te permbajtur, thuhet ne anketen e fundit te BBC

Shperndaje:

Postoje tek Kapsit
Postoje tek Ngjarjet
Postoje tek LajmeWeb
Dergoja nje miku me E-mail!
Print this article!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).