3 Majmune

Dje pata rastin te ndjek filmin e fundit te regjizorit/skenaristit te mirenjohur turk,Nuri Bilge Ceylan, "3 majmunet".Kisha kohe qe po e prisja kete film,i cili doli relativisht vone duke marre parasysh dhe suksesin qe pati ne festivalin e filmit ne Cannes ,ku u arrit çmimi si regjizori me i mire.Se pari nese me duhet ta permledh mendimin qe kam mbi filmin eshte ajo qe kam per tere filmat e tjere

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).