2/3 e kompanive ne UE kane web…

2/3 e kompanive ne UE kane web faqe. Ndersa 93% e kompanive kane çasje ne internet. Prijne Holanda dhe Finlanda me 99%

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).