Arkivi për seksionin Politike

Erion Veliaj padit Gerti Bogdanin për shpifje

Reklama multimilionere e Berishës

Prioritetet kryeministrore

Histori kryeministrore që mund të përsëritet

Një kryeministër si gjithë bota

Programi i PS me ide nga ish-Kryeministrat italianë Masimo D’Alema dhe Xhuliano Amato

“Nëse zgjedhjet dështojnë, pasojat do jenë të rënda”

Video: Debate ne Kuvend. PS, “Qeveria e kapur nga serbet”

Asambleja voton pro kërkesës serbe

Vota e emigrantëve, dëgjesa e parë në Parlament

PD: Rama të kërkojë falje që përdori vdekjen e Trebickës

“Humbi PD, marr vendimin e duhur”

Injorimi i kolapsit financiar

Neritan Ceka, nënkryetar i ri i Kuvendit

Kandidat shqiptar në Kanada

Shënime mbi një protestë

Një politikë e jashtme çorientuese për një epokë të re

Në PD duhet konkurrencë

Berisha: Mos më pyesni për lekët e spotit, unë po investoj

PS “zotohet” para ambasadorit Withers kundër projektligjit të prokurorisë

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com