Arkivi për seksionin Letërsi

Për askund

Lumë

Tregim

Veshur me diell …

Autobus (Punetori eshte nisur per ne shtepi!)

Refugjati dhe avokati - (skeç)

Tri fabula (jo)sipas Ezopit

Pyeta për zjarr

Nje tjeter vjershe, nga nje tjeter Une!

Eqerem Çabej dhe historia e letërsisë sot

Udhëtim Hors d’Age

Kodi i vdekjes

I pakorruptuar

Shqiptari efemeral

Buzëve

Ahengu - Komedi nga Gafurr Shameti

Natë dimri

Ah moj ti

Poezi nga Drita Çomo

Poezi nga Loti

  • Po shikoni nje artikull ne faqen e arkivit te Peshkut pa Uje. Per te pare faqen aktive, shkoni tek peshkupauje.com