Njoftim per ndryshim vendi

6 Komente

hahahaaha o Admina ju kom dergu edhe permbajtjen e njoftimit. Shifni mos e regulloni ket pune!

pse nuk do e leme tek vendi e smiley

smiley

hej po c'eshte ky njoftim mos do vish ne atdhe dhe do te te presim me lule ?

uh qenka gia ne atdhe smiley

Jo mi Bedrije, veni i mitungut te Saliut ka ndryshu. Do bohet tek tuneli i Thirres (ana perendimore). Atje Saliu me lopate ne dore do tu beje thirje mitingasheve qe sebashku vullnetarisht te rihapin tunelin.

uh mire shyqyr, se u bona merak smiley

Me ben pershtypje fakti qe peshqve s'i ben pershtypje mungesa e Tushes...

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).