Mrroklla e k'puti rrypin per kyt vit! :) Per shume vjet Krishtlindjet te Krishtereve te Peshkut, dhe GEZUAR VITIN E RI t'tjereve

Miq dhe miqesha!

Gezuar festat!

Per shume vjet Krishtlindjet kush i feston, dhe Gezuar Vitin e Ri te gjitheve!

Ishte qejf i madh t'ju kisha rrotull ketu ne Peshk!

Falemnerit t'gjithve!

GEZUAR! smiley

9 Komente

Kpute qafen dhe kputja qejfit !

hajer hajer jarebi !

shnet e pare vitin qi vjen !

smiley

knaqsija ka qene jona qe te kemi pas mes nesh smiley

Ishte qejf i madh t'ju kisha rrotull ketu në Peshk....

Dëshë/i/rore apo na kishe smiley

Tu rritë nera e në qejfe te tilla ta shpërblefshim .Ja me dy vargje te Bërnsit

Një natë me shokë, miq, pije e dëfrim

Më bën të harroj vite me vuajtje e hidhërim ...

Mot më mirë ! Me peshka sa më të mënçur .

Gezuar mroklle, krishtlindje te ngrohta me te dashurit e tu, e vit te bukur... ( per nje cast thash se n'a ike per fare )

 

 

 

Gezuar dhe vit te mbare, Mrroklla. Dhe meqe jam me duhet te te rrefej dicka. Kur hyra ne fillim ne peshk, mendoja se ishe goc, per nga toleranca dhe butesia e nderhyrjeve apo e komenteve te tua. Respekte, mrroklle! dhe befsh qejf per festa! smiley

Gzr. Krshtl. edhe nga une.smiley,te gjitheve.

...jemi bektashian por i festojme krishtlindjet ma mire se kristianet,urime mroklle dhe shendet i juaj te pish sa te doje zemra,gezuar te gjitheve!

Lumturisht e i gezuar familjarish i kalofsh Krishtlindjet Mrroklle!

Gezuar Mroklle dhe ardhsh i bardhe vitin tjeter smiley

hajt pra po e kpus ne une rrypin per ket vit. gezuar te gjitheve dhe i vit te mbare smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).