Lajmi i fundit

Sali Ram Berisha pritet te rikonfirmohet ne krye te PD-se sot ne kongresin e kesaj te fundit.

Sec kisha nje parandjejne se nuk do te rizgjidhej, por me kot, nuk me ecen asnjehere, skom as fat e as nuhatje.

  

14 Komente

Po ti berber je, jo gjahtar qe te kesh nuhatje. smiley

Edhe une qe s'marr ere fare nga politika, as e vija ne dyshim hic se Baca do ishte prape ne krye te mehalles se vet. smiley

Prina Sali ne balle te furtunave e shqotave

Prina Sali perballe armiqve te jashtem e te brendshem

Prina Sali ne fitorje te njepasnjeshme

Prina Sali ne miq te perjetshem si Berluskoni

Prina Sali famemadhi qe Skenderbeun e bere ushtar smiley

dhe realisht si i kendon nje Kuvendar

Ja ku vjen dhe Sal-gagaçi

i hakrryer e mustak zi

vartur bolet si k@qe dashi

 a thu po vjen per me na ki smiley

 Kishe parandjenje se nuk do te rizgjidhej? Ahahaha. Pergjithesisht, ato qe fitojne zgjedhjet marin mandat tjeter. Po per Ramen qe humbi zgjedhjet edhe e shkaterroi partine tende e hodhi ne plehra, ca parandjenje kishe? Qe do rizgjidhej? smiley

pse kur ka humbur sala ka ik eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,

hajde llogjike fitusi hajde!!!

Nuk paske shku ne kongres ti? apo je me laptop e po me pergjigjes nga salla? Sidoqofte ta gezoni edhe njehere kryetarin!

 Berbero qeka e mire linja ketu ne kongres. 3 mega download 3 upload. Po shkarkoj Ramen tani nga TORR-enti smiley

Uhh c'fitore e veshtire !!!!!

Me Saline ne krie, edhim valle nde goje te ujkut ne! Rrofte Agron Llakaj dhe marrte nga ditet e eltonkoles, spiqerit, te pakapshmit, solidarnoscit, policit dhe ndonje tjetri qe vdes per te. Te pelcase Idrizua nga inati, Agron Llakaj ka per t'u bere 1000 vjec ne krie te atij vendi.

...edhe nje here qe i dal kunder komandantit ti dote me heqesh dite nga jeta ime e kodhe e pavlere...

ku ishte lajmi ktu i her ???

 

 e ka qeth berberi lajmin.

Delegatet e atij kongresi jo vetem qe do e votojne, por do e konsideroshin veten mefat, sikur Sala t'iu jepte naj pale breke te perdorme qe ti majshin nan jastek e t'iu merrshin ere, here mas here

Alamet nuske, pjeter! qe te mos i marri m'sysh njeri sa te jene gjalle! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).