Kush u zgjodh Krietar i Partise Demokratike te Shqiperise?

Nuk pata mundesi te shoh lajmet dhe nuk e morra vesh se kush u zgjodh Kryetar i PD-se. Sa konkurent ne gare kishte dhe kush ishin ata? Please ndonje informacion po mundet.

Faleminderit

3 Komente

Dentisti..No konkurent. dentisti forever.. Alalala lalom..

Une dentist apo dentiste i them atij/asaj qe mi regullon dhembet dhe dhemballet. Ndersa ati/asaj qe mi shkul une i them xhelat/xhelate. Pra ti deshe me thone qe dokror xhelati u zgjodh prap ne krie te PD-se?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).