Kush eshte komunisti yt i preferuar?

...nga peshqit? smiley

peshk komunist

7 Komente

Qevria, po pse e kishit fshire temen mer dhe gjithe replikat ne te? Dhe ne komunizem kishte pluralizem idesh, sipas xhaxhi Ramizit. Juve pse kaq mizore? smiley

Per mua ka qene Mao Ce Dung. Ndersa Sali-un nuk e preferoj pavaresisht se ai pretendon te jete i tille. Perpara se te behesh komunist, ballist, kapitalist, legalist apo socialdemokrat etj. duhet te behesh qytetar. Ai akoma mban statusin e lindjes, pra malok. Ndersa ti Xhibo bon perpjekje per te ndryshuar nga statusi i lindjes, por herepashere ke kthesa te forta qe te drejtojne drejt origjines.

berisha eshte 100% produkt tirune, te ishte rritur aty ku ka lindur do ishte njeri tjeter me beso

tani mbajeni

degjo xhibi, komunisti i mire eshte komunisti i vdekur

ka vdek ndonje peshk kohet e fundit?

Vallaj po me habitni i cike me keto preferencat e juaja ju te mesipermit se po na dilni te gjitha lesbike.

E preferuara ime eshte ajo xhaxhka qe ja hongsha synin sa te mire e ka.

Edrus

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).