Kur do te filloj pune operatori i katert celular ne Shqiperi

7 Komente

Po emrin si e ka, xhanem? Po qendren? Na jepni ca info kush di gje, se na intereson. flm.

Nuk ja mban me filu se konkurenca osht bo shume e forte.  

Kam degjuar qe bordi i te katertit perbehet nga biznesmene te Klanit e Topit ( e disa e tjere), qe kane mbledhur njerez nga operatoret e tjere per te punuar aty, por me teper nuk di.

Operatori i katert eshte ''Mobile 4-al'' dhe prefiksi do te jete 066.

Licensa per kompanine e katert eshte dhene ne 22 qershor 2009 dhe duhet qe kompania te leshoj sinjal brenda muajit dhjetor 2009.

artan78, mos punon gje aty, mo? Po teston tregun keshtu? A te te dergojme ca CV-ra nga konkurentet, se njohim ca qe jane merzitur e duan te nderrojne ambjent. smiley

Nuk punoj aty por jam i interesuar sepse me sa shoh edhe nga Eagle Mobile nuk pres me ulje tarifash.Me sa duket dhe EM e ndjen veten komode se ka bere plot abonent.Shkurt muhabeti nuk ka rivalitet as me tre kompani.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).