E drejta e fjales

E drejta e fjales mendoj se eshte e shenjte, atehere pse adminat me kane limituar komentet?

Mos valle fjala e tyre eshte me e shenjte se e imja?

 

ppu

 

Nuk them se ndonjehere te rreshqet dora e shan ndonjerin me moter (qe gjithsesi e meriton), gjithashtu di qe eshte me kollaj te bllokosh nje user sesa te lexosh tere komentet, por di edhe se nje admin kete pune ka.

Sot po ju bej nje ultimatum qeverise se peshkut dhe adminave te tyre, qe kane 10 dite afat per te hapur kutite e censures dhe zhbllokuar userin tim. Nuk mundem kurrsesi te krijoj perdorues me username qe nuk eshte emri im, dhe sdua te bej nje gje te tille.

Nese adminat punisto-censurueso-mafioze nuk e respektojne afatn 10 ditor qe po bej, atehere do perballen me masa te tjera (dmth varilesh sdo bej asgje, sic spo ben gje rama)

1 Komente

Ndegjo, po deshe te jap paswordin e llogarise time dhe te shkruash edhe ti. dmth nuk do jesh eltonkola por berberi. shkruj cfare te dush se adminat as nuk e rrujn me mi heq komentet se i kom miq.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).