Cila zedhenese ju pelqen me shume?

He pra cila zedhenese ju pelqen me shume? Nje perditesim i fundit:

  • Juela Mecani, Erla Mehilli, Suela Ruseti, Aldo Bumci, Majlinda Bregu (PD)
  •  Armela Imeraj, Olta Xhacka, Mimi Kodheli (PS)
  • Ralf Gjoni, Dritan Ylli (LSI)

KOMENTONI!

 

64 Komente

Ciljeta!

Zotëron tre gjuhë të huaja.

Po nese zoteron dyfishin te bejne president keto? smiley

Pse kerkon me vendos kandidaturen ti?

Great! A do me moresh mu si zedhenes ose si shef kabineti? Zgjidhe vete, por shofer jo se jom abuzus alkoli.

yummy! smiley

ps. jo mer po jena race e mire. thuj ca te dush!

po po ske c'thu, alamet rrace jina smiley

http://www.blog.lirenti.com/wp-content/uploads/2008/11/image31.png

yep. s'ke c'thu. ka dy argumenta shum bindes smiley

hahahahahahaha ca fytyre ka bo ai mashkulli aty ne foto. Fantastike ai shikimi i tij.

shyqyr qe e kapi njoni ket detaj mer berber,

sa vzhgus i holl qi je jarebi, ste shpeton qimja smiley

epo t'shofesh ftyren e atij mashkllit ne background.... vallaj s'mu duk shenj e mire kjo mu.

berbero, mos gjuj... smiley

smiley

 

Ma do zanati mi Bedrije me qone i tille. Po te mos e kisha ket aftesi do isha bo druvar. 

Hmmm, kujtoja se Donald Duck e kishte me copyright uniformen smiley

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:M2Iz4vp1s65IWM:http://i44.tinypic.com/2mewq53.jpg

 

smiley

marinare cuca jone or ti smiley

Aha smiley.

Mire ben cuca pastaj, mbrojtja e at-detit detire mbi detirat smiley.

PS: Meqe sipas nenit te temes tjeter, s'na duhen me marinare, atehere populli ben te veten smiley.

dëshira ime e madhe për ta riprodhu kët rracë e vërteton pohimin cipër mi oh bedrije. smiley

 

Iu duhet heq nga tregu lapsi i buzeve.

Ciljeta trute e meshkujve si ju perdor per t'ju rrjepur xhepat ndersa jargeni para televizorit. smiley

ciljeta e ka me hak, kur shkarravitet laskuriq dhe rovena psh, pse mos ta mbaje steken lart Cili smiley

smiley

http://www.freewebs.com/kosoarja/rovena%20stefa.jpg

rovena e qujn ket?

ka pas qen nje kong e vjeter me origjin te dyshimt raxh kapuri:

eshi na rovena, kuri kuri, eshi na rovena...

po po ajo osht, vecse nuk njifet mo, aq shume ka vu dore ke vetja smiley

http://www.albanur.net/foto/370/rovena_stefa.jpg

Po kjo Mirela Bogdani osht? Apo po ja fus kot si gjithmone?  Pres nje pergjigje shpejt se me kane thone qe po sillet verdall neper Tirone. Pls.......

Emigrant, nuk je burre i mire po s ma gjete ket kengen, se jam tu e kerku, ka nje muaj...

esht e vjeter shum, sol. versnike pothuj me kongen e haxhirese.

e di mor e di, po ashtu jam duke bere research mbi nje legjende urbane dhe mbi nje femer te martume. mund te dali tregim i mire...

Karmela pa diskutim smiley

Eh mi dreq aty te ri menja gjithe diten e gjithe noten. A po dhemin bajomet ndonje cike?   smiley

 t'gjitha jane buçe. nje gru e nershme nuk bohet zedhense partie.

O Hajdaro, varet se ca kupton tina me te nershme!

O Barbiere!

Ti vertet deshe me ju shmang zanotit te druvarit ,duke u justifiku,por mos harro se e ke bo qimen tra,apo jo?

Kjo puna e vezhgimit te atij tipit  te Cili,osht  vertet e dyshimte...

Mo mire si hajdari,burre i nershem e me parime...

 

Po k'tu per te thene ndonje gje duhet me diskutu mbi femrat patjeter? smiley Po fotot e gjinise mashkullore (mundesisht me kostum banje) ku jane?

i vetmi rast ku s'kom gjo kunder sistemit monist smiley

Ka vend per diskutim Finisterre, por hapesi i temes e ka bere pak lemsh anen tende te monizmit smiley

cila zedhenese ju pelqen me shume?

Ralf Gjoni, Dritan Ylli (LSI)

smiley.

Po pra, secili e terheq mbulesen nga vetja smiley

S'kam gje kunder pse flitet per femrat, por qe te marr pjese me vleresime mbi dekoltene smiley  dhe kerbishten smiley e zonjave te nderuara... me duket nje cike si teper! smiley

Yeap darling smiley

PS: Por meqe hapesi/hapesja e ka lene keshtu ne hava temen, dmth c'mendim keni dhe me urdher "Komentoni!" s'kane faj peshqit lol.

 O Hajdaro, varet se ca kupton tina me te nershme!

kur themi : burre i nershem ky. çfare nenkuptojme ? ate qe nuk eshte PeDe ?

per kete lloj ndershmerie e kisha llafin, paçka se kur flasim per femrat kapim vetem ate ndershmerine tjeter te saj, kurvllekun dmth.

nuk kuptoj sesi nje femer, ne emer te partise, mund psh te rreshtoje ne TV (perball gjithe botes, edhe burrit e kalamajve te saj natyrisht) te gjitha sa tha sala ndaj edit, ose anasjelltas ato qe tha edi per salen dhe te flej e qete naten, pa e vrare ndergjegja hiç. 

kesaj i thone kurvellik intelektual dhe eshte me i keq nga ai anali. 

politika eshte kurve, nuk thone kot. imagjino nashti, grune tate zedhense te kurves. lol

keto pislleqe i lehen burrave mnjf. 

Typischer Single !!!
 

Te jete katandisur edhe shabani yne keshtu?......

L

 

Fini...!

Perdore kete foto ne luften tate per drejtesi ...

Meqe ishte pune mbulese!

ti kishte dhe breket bojeqielli do qe mo mire smiley

po pra, sikur ti kishte bojeqielli po thosha smiley

 pse keta lloj çunash (objekt seksuale) pelqen ti finistere. une te imagjinoja me me shije. 

ka pas qene njeri, nje esmer me zonin xixe, qe jepte lajmet ne shqiperi (ne kohe te dulles) që qe martu me gocen e nje anetari te byrose. ne qe thu ti, gruja i shkonte me shoferin e babit, nje hunder ballaboks....

si duket burri ja shpifte ....

ps: grate nuk dashurojne bukurine por PUSHTETIN e burrit. per menimin timin kjo. pyta nje here nje cuce se cilin lloj burri preferonte. a e di ça me tha :  ate qe me qin trunin. lol

them se ka fol me zemer.

Pra, lezbikjanizmi (hohoho) eshte nje gje krejt e kuptueshme. Edhe ai hundlesh ndjeu yshtjen t'i leshohej asaj tortes... jo me ne meshkujt dhe ju femrat e cquara, qe e bejme dhe intelektualisht.

Bojeqielli kishin ly detin,dhe skishte  tepru nje cike per maco conquistatorin,prandej na e kishin lone me ....ci kishte zene dora ne ikje e siper nga pub-i....

Ha, ja ku me dolet ne shteg te gjithe. Mua duhet te me pelqeje mashkulli me pushtet, s'ka rendesi si eshte! Juve mund t'ju pelqeje edhe bukuroshja tyryfyle... Nuk ju duket nje cike si e padrejte kjo pune?!

@Hajdar, mua me duket vetja vajze me shije. Don te besh ndonje statistike smiley sa femrave ju pelqen ai djali aty te reklama?

@Bedrije, mendova mos s'e kishe vene re ngjyren e vertete smiley

jo jo pa merak, une vec bardh e zi i shof gjonat smiley

Eh moj Bedrije u plake dhe ti qenke qe me televizorin Iliria me rrotullame smiley lol

Mua per vete me duket interesant, plus kishte dhe gomone me motor.   smiley

Po Peshku pa uje ka zedhenese te bukur?

Ka zedhense te reja apo laj-thaj ato qe ishin? smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).