Cfare do te ndodh ne 21 dhjetor?

Dje eshte shfaqur nje reklame e re.Teksti i saj eshtesmileyrisni telefonaten qe dyfishon parate tuaja.Duke filluar nga 21 dhjetori.Reklama me sa duket ka per qellim te terheqi vemendjen e njerezve sepse nuk jep hollesira te tjera dhe as logon e kompanise qe e ka reklamuar.jepni mendimin tuaj.

11 Komente

Une di vetem qe eshte ditelindja ime.

Do Zoti na bie ndonje thes me pare, ne koke!

e paske nje dat me Stalinin  smiley..mos e trego, se do te kesh biografi te keqe pastaj,nuk te japin burs shkolle, dhe pune!!    smiley

 Pa marre telefonaten, nuk di c`te them.

artan78, mos do beje gje proven e hedhjes ne rrjet ky operatori i katert, mo? PR-i po ben sondazhe ne treg keshtu?! smiley

Nuk perjashtohet mundesia qe te jete operatori i katert.Data 21 dhjetor do ta zbuloje te verteten.

Telefonata misterioze mbreme ne emisionin"Mos u nxeh"ne Vizion + informonte qe oferta eshte e vleshme nga data 21.12 deri ne 21.01.

Nuk behet fjale per hapjen e kutive!!!!!!!!!!

O artan78-a që bën pyetje dhe i jep vetë përgjigjet, po qe se, largqoftë, i njeh ata që punojnë tek zyra e marketingut të këtij operatorit të ri, thuji që Peshku pranon reklama. Nqs reklama ka kuti brenda, xhibi ofron falas komente për 1 vit rresht!

smiley

Qeverio, jo tamam, mos ngaterro termat e kontrates. E lame qe nqs kutia eshte e hapur 1 vit. Po qe e mbyllur vetem 3 muaj me kusht qe te hapet muajin e katert.

O artan, e di qe e kam ne nje date me Stalinin dhe ke bere bingo. E kam patur edhe biografine e keqe dhe shkollen mezi ma dhane. Po shyqyr Zotit ne pune jam.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).