Blendi Fevziu Vs Ylli Pango............

 Ylli Pango sot po me kenaq. Eshte shume ne forme. Blendi duket dobet sot dhe shume personal ne pyetjet ndaj tij. 

17 Komente

 Kush jam une te me futesh 3 femra per te me provokuar? Do provosh potencen time?                                 Ylli Pango

 

E madhe fare kjo shprehje smiley

Po c'lesh''', ne form, ai po dridhet vertet si K...., jo grupe armiqesore jo xhelozira se vishem bukur, kam pas suksese, jo terrci verrci.

 Po rri or vlla se po flet shume bukur sot. As nuk po dridhet fare. Ky eshte njeri bob. Po ringrihet nga hiri. Hallall. Me vjen keq qe ja hengri koken "pjeshka" vetem per kete me vjen keq por nga ana morale as nuk e gjykoj fare. Kush nuk do "budellen" i bie "bullenges" keshtu shkon kjo pune.

 Ju donit qe une ta nxirrja ate femren me shkelma tek dera, e te fitoja medaljen e nderit per Impotence Seksuale      Ylli Pango

 

Ahahahahaa

Fininvest, po nga ke qene mer Macok...

Me perpara thoshin: "Te cafte ujku te cafte!" Tani do te thone: "Te cafte Pangoja!".

Ki Fevzo po e ben me te vertete borxh, nuk ngeli figure pa e rehabilituar! Edhe Hitlerin po te ishte gjalle do ta bente te dukej engjell, do fillonin robt te qanin se i kemi rene ne qafe kot.

Rron shqiponja ne maje te malit, rron dhe Fevzo ne b.ythe te kalit!!

prape pangua?!

che schiffo!!!

Degjo Fininvest ( ore po kete emer çne, me kujton gjithmone kryeministrin italian emri jot )  vizioni im -e besoj i sheme njerezve ketu - mbi te nuk ka te beje fare me "moralin e pahijshem te aktit seksual" a ku e di une. Cdo njeri per sa me perket mund te shkoje me ke te doje, femra, meshkuj, tavolina, as qe me intereson fare. Pra vizioni im nuk mbeshtet ne moral a ne estetike a gjera te tilla. Por vetem ne "abuzimin e detyres" qe me duket se ky zoteria ka bere. Pra, te perdoresh pushtetin tend mbi nje njeri qe ka hall per te marre fitime seksuale apo lek a ku e di une, ky eshte problemi per sa me perket. E eshte i njejti qe bejne mjeket kur kerkojne para per te operuar.

Pike.

Shume dakord me ty. Une po te pyes,se ku ja beri oferten ai asaj vajzes. Ne shtepi apo ne zyre?! Une nje femre ne privat mund ti premtoj ta bej edhe kryeministre smiley. Nuk besoj se ti ngaterron "te gjuajturit" me oferten konkrete te zyres. Prandaj dhe ai miku ka marre pafajsine nga prokuroria.

O Fini nuk e di nese ti s'kupton ( s'besoj ) apo ben sikur s'kupton ( besoj )

Mund te themi kete qe thua ti sepse edhe mund te jete korrekte, por duke njohur situaten eshte arsyetim qe s'ka asnje baze konkrete, eshte thjesht te genjejme veten.-

 Ahahahaa. O Bedrije dhe o Xhibo. Ta sqaroj pak se perse e mbeshtes Pangon. Une spo them qe Pango eshte burre i mire. Te gjithe ne e paragjykojme njeri tjetrin me ose pa te drejte. Pangon mund ta paragjykosh per 1000 gjera te jetes se tij personale, qe fundja fundit jane puna e tij. Por ta gjykosh per fjalet qe i tha nje femre ne shtepi te tij kjo me duket absurditet. Imagjino psh veten tende te maresh nje femer ne shtepi smiley Ti i flet asaj per librat per yjet per seksin per psikologjine per piken G smiley etj etj dhe ajo nuk ndikohet fare. Problemi eshte qe meqe ajo te ka ardhur ne shtepi presupozohet qe ajo do seks smiley Atehere cfare ben ti? Ti ja kupton trrurin asaj femre qe ajo nuk do fare muhabete zgjuarsie. Ajo do joshje materiale. E ti i shkon mbas fijes. I thua aman hiqi mbertheckat se njoh njerin ne ambasade qe do te japi karten jeshile. Do te fus te punosh si sekretare e Withersit po aman vetem zhvishu smiley Tani si i bie ketij muhabeti qe ti po shfrytezon postin? Ore une ne privat i them nje femre cfare te dua une. Qe nga intelektualizmat me te medha e deri tek perversitetet me te poshtra. Veji hallin te na vinin te gjitheve kamera. Te degjoje psh ndonje nga keta cunat e ndjeshem te peshkut, qe na flasin per moral deri ne neveri, duke qare me lot mbas ndonjeres vetem per ti mar nje 5 minutesh kenaqesi ,se i kane baterite e rena keto intelektuhalet smiley Po iki iher ti fus i kafe. 

Po cere lesh komenti o emo!

Keta si puna e ketij macokut kapen pas fijes se flokut si puna e atij te mbytyrit pas flokeve te tij.

Ore macok, Pangos nuk po i behet gjyqi pse ka shkuar me femra (ruajna zot!!). Ai le te shkoje me ke te doje qe ka "kurajen" tí shkoje ne shtepi dhe t'ja lypi. Pangos i behet gjyqi per te tjera gjera ore maqok. Dhe shefi yt i di keto gjera, prandaj e shkarkoi per 3 min e gjysem. Eshte ujku i vjeter Berisha, nuk i ha provokimet e atij te fiksit si koqet e ullirit, pranaj mos na bej moral me potenca e impotenca ketu. Shko pije kafen e te befte mire, por kujdes pa cigare (se shkakton impotence) smiley

Per ca ju be gjyqi Pangos o Obelisk? smiley

 

P.S   Une pi shume cigare qe te ul icik potencen se jam shume potent smiley

Ky Pango paska qene ne hall te madh.  Po te mos ja lypte goces do i dilte nami per impotent.  Po tja lypte akuzohej per shperdorim detyre.  Flisni me sinqeritet cfare do kishit bere po te kishit qene ne vend te Pangos?

Dmth Hamlet ne dileme: t'ja lyp a mos t'ja lyp....

http://www.usm.maine.edu/planet/ImageEdwin%20Booth%20Hamlet%201870.jpg%20-%20Wikipedia,%20the%20free%20encyclopedia.jpg

Ore admina pse ma keni hequr pergjigjen qe i jepja Ani-t? Ajo pergjigje ka qene brenda llogjikes se pyetjes qe bente Ani, biles kerkonte qe te ishim te sinqerte. Dhe une kete bera, u tregova i sinqerte. Pra JU luftoni sinqeritetin?

Une kerkoj urgjentisht: O te hiqni fare pyetjen qe ben Ani ose te me riktheni pergjigjen perndryshe do te ankohem tek Xhibi!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).