Berisha takon Withers

Kryeministri Sali Berisha dhe ambasadori amerikan John Withers u takuan sot ne nje prej lokaleve te kryeqytetit, ku biseduan pa pranine e mediave per situaten politike ne vend.

Nuk ka asnje detaj tjeter rreth bisedes se shefit te qeverise dhe kryediplomatit amerikan.

Takimi zhvillohet ne nje kohe kur klima politike eshte e tensionuar, ne diten kur mori fund afati i opozites per hapjen e kutive, nderkohe qe mazhoranca duket e vendosur ne qendrimin e saj per mosdaljen mbi vendimin e gjykatave. (Se shpejti me gjeresisht)

Top Channel

10 Komente

Uidhersi prap ne qender te politikes dhe politikeberjes shqiptare. smiley

Eshte e padiskutueshme qe qofte me daljet publike qofte me ato prapa skenes Uidhers/Amerika luan rol qendror dhe aktiv ne politiken shqiptare, mbase me shume se Evropa.

Prap asnje ankese, sidomos ne keto kohe kur gjakrat jane nxehur dhe kapot e te dy paleve bejne tragjikomedira per pushtet para publikut. Shyqyr qe te pakten tani kemi ndikimin e perendimoreve dhe jo me te komunisteve. smiley

Por, kur do vije ajo dite qe me ne fund te maturohet dhe politika shqiptare dhe te beniecenvetoset?

"te dyja palet i buzeqeshen njera-tjetres"

Kryeministri po ashtu konfirmoi se sot ne mbremje do te dale ne nje konference per shtyp ku do te jape nje deklarate shume te rendesishme.

Do hapi kutite! smiley

Po ky sikur do u shkulte dhembe dhe nofulla miletit!!!

Si duket ka kush ja shkul veshin, dhe e terheq prej hunde kete plak matuf, grindavec dhe intrigaxhi.

Po ky sikur do u shkulte dhembe dhe nofulla miletit!!!

 

ohohohohoho hahahahahaha .... smileysmiley smiley pranej s'po duket TELLALI me shpuren ne keto nahije  smiley

Ti shkul Ai ti shkul . Po daret ja kishte marre Shabon Memia smiley I ka mete vetem gjilpona me i mpi nofllat te tjereve  po shkoi ke Ai tjetri dhe ja ka bo prove si funksionon ke nofllat e veta .

Hajt per hajer ju qofte, shqipo te shqipnaisë : ose zgjedhje te reja, ose qiviri me baze te gjere, per nja 6 muaj - nje vit.  smiley

Poshte LSI bashke me katunaret e vet te pangopur smiley 

m'ke dal ne shteg !!! BRAVO ! (te tjerat, per mu, ishin pa ndonje rendesi... "limonada&quotsmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).