Admini ka gjithmone te drejte!

Thjesht mu kujtua profesori i volejbollit kur na thoshte: "Arbitri ka gjithmone te drejte" smiley

11 Komente

Kurse mua mu kujtua ai filmi ku thote ai cuni pasanikut "Topi eshte i imi penalltine do ta gjuaj vete".

 shpresoj qe admini te jete femer, se nje femer pa burreri eshte ok, por nje mashkull jo

Mbase nga artikujt e Anila Bashes?

P.S. Anila, ta gezosh pasaporten e re dhe faleminderit per artikullin. Na kishe munguar, si shiu shkretetires dhe uji peshqve.

Per ke admin behet fjale konkretisht?

Apo eshte thene ne forme dokso-etabulare ne pergjithesi duke e postuluar ceshtjen ontologjiko-filozofiko-abstrakto-apriorisht? :think:

fh pati thene diku tjeter, and I quote:

Si mund te shprehemi shprehimisht shpresues dhe shterues te ketij apo atij argumenti qe rreket te faktoj kete apo ate dukuri, shkak-pasoje apo premisë?

Te presim...

Presim pra...

Dhe gjithmone nuk kane te drejte.

Psh e drejta e zgjedhjes se xhupkuqve si anetar te rij te PPU.

Kini vene re qe te "rijte" jane nen nivelin e ksehaseve te vjeter qe kapeshin me veshtiresi po ama binin ne rrjete.

Tani se nga kane gjetur ca peshq te vertete qe mburren se jane te pakapshem , po jane si pune kuakarakakesh ose karas Liqeni .......  . Kjo tregon  se admin.  hudhin grepin ne tufe dhe kush te bjere le te bjere.

Ketu s'ka pse te presim . O te gjejne peshq te rij cilesore ose me keta qe kane servirur duhen ripare ca te drejta te tyre smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).