A eshte ndeshkuar nga Drejtesia Klani Zemunit?

E shtroj kete pyetje pasi Sali Berisha ishte shume i vendosur se kur te vinte ne pushtet, pra perpara 2005, do ta shkateronte me themel dhe do ta nxirte perpara drejtesise Klanin e Zemunit qe sipas tij kishin pushtuar Durresin. Kane kaluar rreth 5 vjet qe ky eshte ne krye te qeverise dhe nuk di te kete ndermare ndonje veprim ligjor apo qofte edhe pasionant per te treguar sadopak se i permbahet premtimeve. Perkundrazi koken e Klanit te Zemunit Z. Koka tashme e ka edhe aleat ne qeverisje. Mos valle Klani i Zemunit ka falimentuar apo i eshte atashuar Klanit te Familjes?  

4 Komente

Prit njihere. Ne fillim do denohen administratoret e fajdeve, pastaj do denohet Nano per aksidentin qe i morri jeten atij qyqarit ne Shkallnur. Pastaj e ka rradhen grupi zemunit dhe pastaj grupi punisto-mafioz. 

Nje nga keta te ashtequajturit "klanit te Zemunit" qe kishte pushtuar Durrsin, eshte deputet i LSI, momentalisht ne kualicion me PD.

 Shum premtime ka bere Mavria, por une nuk kam pare qe ai ti rrije seriozisht premtimeve qe ben. 

Pra eshte legen bure!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).