A e muret vesht lajmin e mire?

Ne mungese te elementeve te rinj progresive brenda PD, Berisha pranoi te kandidoje i vetem. Votat: pro-1204, kondra-5, spektator-5.

Berisha u zotua se: “do t’i bind edhe ata që votuan kundër dhe abstenuan, që herën tjetër të votojnë për mua”

15 Komente

ky ka shkare me kohe per zotin lol.Kur ta kuptojne ata se ka tall lesht  do jete shume vone.

Berisha u zotua se: “do t’i bind edhe ata që votuan kundër

E ku ka gjo qe s'bind dortomuzi er bab...

PD-ja paska qene keq me gjet "byrekun" e vet me duket.

Nejse, shume urime kryetarit te ri (???), dhe fitofte me i mirismiley  Shpresoj qe pala kundershtare (dmth. ata 5 qe kane votuar kunder) te njohe zgjedhjet dhe te mos kerkoje hapjen e kutive smiley

 Aha do i BINDI e do i bindi mire ata manallet.

E kena thene qe ky i RIU ja mori ne kthese edhe Enverit, jo vetem ne not

por edhe ne pushtet.

Hajde urime per detyren e mundimshme dhe per frytet qe mblodhi pas kesaj gare te mbytur me konkurence..

 Shihni lajmet tek Top-chanel, i  RIU deklaron qe do rri edhe 35 vjet ne politike dhe jooooo me shuuume.

Shpresa e fundit eshte ti bejme kerkese allahut qe edhe ne hale te bjere rrufeja

Si i Ri qe eshte mbase ka dashe te thote tletetle vjet .... i dalcin per hundesh dhe ato qe ka kaluar !

Ja dhe pak sa te vijne hapsverasit e kutive , te na thone se c'kane gjetur brenda dhe sidomos per ata qe qene kontra e sehirxhijte smiley 

Fat i madh per peshqerit ne se vjen edhe TELLALLi te na llafose caze per kutite , nga i gjeten , ku i vune , kush i pruri e se fundi me se i Xhibixhosen qe i rezistuan peshtymave e jargeve te brohoritjeve  " O Sali o flori , Ti je per Shqiperi " smiley

 bind? po ku ka pas te pabind ne ate salle? smiley Si qemoti, asihere sfitohej me 100% smiley , por aty afer.

 shoh se ky laj i mire paska gezu me shume "armiqte e jashtem" se miqte brendshem smiley 

Ku jane mer? Asi lloj urimi? apo jane instruktu ta kalojne ne heshtje? 

kane festuar rendshem dje dhe nuk u ka dale akoma pija smiley

Mjer ata te 5-stet qe votuan "kondra" se do ti ngrij sic ngru ngjelen!!!

Meqenese paska qene vetem nje kanditat per tu votuar, po ai vete a votoje? Dhe nese po a thua te jete aq budalla sa tia kete done voten vehtes se vete?

 Dragu, dragu fare asht bo ky prijsi bre!

Kush është 5-ja (apo 10-ja) që ka prish syrin e keq?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).