8 Komente

Limiti komenteve ditore eshte bere perseri 50. As ka per te rregulluar, as ka per te prishur pune. 

ah keshtu shpjegohet edhe fakti pse dje me kishin mbetur aq pak komente ... Mendova mos me kishit denuar smiley

Me mire te jete vec 10 qe te na clodhen syte nga ca tipa ketu.

Shume mire smiley.

Vetem nje pyetje te vockel thjesht per kuriozitet.  Kur fillon/mbaron 24 oreshi, se dje dhe sot vetem 50 minus dhe prape minus e kam une.  

Flm paraprakisht smiley.

O zoto te paskan more ne qafe,e ku te shtyhet dita ty me 50 komente.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).