35 vjettt????????

 Dentisti yne i dashurr tha qe edhe 35 vjet do jem midis jush....

A do jete peshku deri atehere?? N.q.se po atehere do jemi te tere copy paste..

Apo do themi shyqyr vetem 35 vjet !!!!

Shume e trishte i bie qe ta dime se c`do lexojme neser e pasneser ketu...

 

1 Komente

Ec mo, ne mandatin e dyte te gjithe lideret fillojne e shofin fusha me lule, luledielli gjigande, gomere qe flutorojne, etj, etj.

E mban mend qe Nano doli me ate shprehjen e famshme  "Une jam Fatos Nano dhe mbrapa me vjen ... historia e PSSH".. Kam pershtypjen qe shprehje me te forta do te degjojme ne vazhdim.

Ndoshta eshte Shqiperia qe i ben politikanet te sillen "te forte", ndoshta jane keta qe lene nam me sjelljen e tyre.. kete nuk di ta them me saktesi... por di qe Shqiperia nuk eshte vendi ideal per t'u hapur b.ythesh se dihet se si pefundon...

Kam gjithashtu pershtypjen qe keto shprehje i sherbejne me shume lidereve qe te vene "ne rresht" ushtrine e tyre partiake se sa per te trembur kundershtaret. Me shume nuk ke c'ben kur zarat kane qene te trukuar ne cdo loje qe eshte bere deri me sot.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).