Injorantët që merren me art dhe me shkencë

Për sa kohë që injoranca zë vendet ku fitohen para, kjo është thjesht për t‘u neveritur, por kur injorantët merren dhe me art e shkencë, kjo është për të vjellë.

Artan Lame

2 Komente

Per kutihapesin e ka fjalen? :think:

Shume e bukur dhe me vend. Komplimenta Z. Artan Lame

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).