Index of /2009/12

[ICO]NameLast modifiedSizeDescription

[PARENTDIR]Parent Directory  -  
[TXT]2-mije-leke-per-faqe-perkthyesve-te.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]5-kenge-nga-viti-2009.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]10-milione-per-te-shkrire-partizanin.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]97-vjet-fa-topi-mbroni-dhe-siguroni.html2016-09-30 19:47 126K 
[TXT]100-ditet-e-para-te-qeverise-berisha.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]336-emra-ne-gare-per-keshillin-kombetar.html2016-09-30 19:47 117K 
[TXT]465-vendime-te-qeverise-mungojne-nga.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]1999-2009.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]a-jane-tavolinat-e-tua-te-lumtura.html2016-09-30 19:47 127K 
[TXT]a-jemi-demokrate.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]arrestohet-drejtori-i-drejtorise-se.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]berisha-energji-e-gjelber-por-edhe.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]berisha-ja-dosja-rama750-milione-euro.html2016-09-30 19:47 89K 
[TXT]berisha-mediu-ne-dy-ceshtje-te-gjykates.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]berisha-premton-regjistrimin-e.html2016-09-30 19:47 110K 
[TXT]berisha-vs-zhelev-20-vjet-me-pas.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]bilanc-i-bashkepunimit-gjermano-shqiptar.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]blendi-klosi-hedh-ne-ere-bojkotin-do.html2016-09-30 19:47 51K 
[DIR]blogosfera/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]borges-disku.html2016-09-30 19:47 318K 
[TXT]borges-i-kishte-internet.html2016-09-30 19:47 69K 
[TXT]camet-debate-mes-pdu-se-dhe-pbdnj-se.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]cfare-eshte-8-dhjetori.html2016-09-30 19:47 265K 
[TXT]cfare-ndodhi-ne-festivalin-e-kenges.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]cfare-nuk-do-te-degjojme-ne-hage.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]ciklet-e-polarizimit.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]dasein-shtjellime.html2016-09-30 19:47 108K 
[TXT]deal-or-no-deal.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]debat-per-marreveshjen-e-ujerave-detare.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]deklarata-e-ministrit-hyseni-ne-gjnd.html2016-09-30 19:47 47K 
[TXT]deklarimi-i-etnitetit-dhe-fese-ne.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]deshtimi-ekonomik-i-qeverise-berisha.html2016-09-30 19:47 82K 
[TXT]detyrat-e-shtepise.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]dicitura-55.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]dorezohet-euro-zhvleresohet-ndaj-lekut.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]dosieri-mbi-arkivat-e-sherbimeve-sekrete.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]dosja-k-film-belg-mbi-mafian-shqiptare.html2016-09-30 19:47 137K 
[TXT]e-verteta-mbi-shqiptaret-e-maqedonise-0.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]e-verteta-mbi-shqiptaret-e-maqedonise.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]ekonomia-dhe-etika-sa-larg-njera-tjetres.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]enderr-jo-melodike.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]endrra-te-shkuara-dem.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]ervin-hatibi-trafikimi-im-ne-boten-e.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]europa-demokratizimi-nga-jashte-dhe.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]facebook.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]faji-e-ka-emrin-edvin-berisha.html2016-09-30 19:47 173K 
[TXT]fjalimi-i-presidentit-obama-ne.html2016-09-30 19:47 80K 
[TXT]gazetari-ne-krize.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]gezuar-2010.html2016-09-30 19:47 72K 
[TXT]gezuar-festat.html2016-09-30 19:47 64K 
[TXT]gjendja-e-objekteve-muzeale-katastrofe.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]gjerat-me-te-mira.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]gjethet-e-fikut.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]greva-e-harruar-e-te-mbijetuarve-te.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]hapni-kutite-e-sigurimit.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]haracet-e-pakujdesit.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]historia-e-cunit-te-gjate-qe-nuk-e.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]houellebecq-kam-nje-enderr.html2016-09-30 19:47 232K 
[TXT]i-arratisuri.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]i-djathti-i-ri.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]ia-ka-vlejtur-disidenti-i-dikurshem.html2016-09-30 19:47 65K 
[TXT]injorantet-qe-merren-me-art-dhe-me.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]interviste-me-kryeministrin-sali-berisha.html2016-09-30 19:47 44K 
[TXT]interviste-me-shkrimtarin-paolo-giordano.html2016-09-30 19:47 130K 
[TXT]iran-dhune-dhe-viktima.html2016-09-30 19:47 20K 
[TXT]its-the-economy-stupid.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]jazzi-etnik-kasaforte-per-folkun.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]jemi-kalimtare-e-rendesishme-eshte-cfare.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]jeta-ne-fshat-e-ne-qytet.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]ka-filluar-fushata-e-zgjedhjeve-lokale.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]kerkimi-i-traditave-evropiane-jo-si.html2016-09-30 19:47 56K 
[TXT]klubi-i-librit-te-peshkut-pyesni.html2016-09-30 19:47 111K 
[TXT]konference-per-shtyp-e-kryeministrit.html2016-09-30 19:47 108K 
[TXT]konflikti-qe-i-duhet-edi-rames.html2016-09-30 19:47 115K 
[TXT]kosova-ne-hage-tre-shtete-pro-nje-kunder.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]kriza-e-universiteteve-1.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]kriza-jone.html2016-09-30 19:47 45K 
[TXT]kronike-e-nje-gjendjeje-te-paralajmeruar.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]kryeministri-berisha-mbi-100-ditet-e.html2016-09-30 19:47 73K 
[TXT]kufijte-qeveria-pranon-skandalin-ne.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]kujtesa-e-peshkut-te-kuq.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]kur-humbet-komoditetin-e-opozites.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]kutite-cte-keqe-ka.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]lajmet-skic-28-dhjetor-2009.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]lajmet-skic-21209-projektligj-per-te.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]lajmet-skic-41209-vajzat-e-firmes.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]lajmet-skic-narkomani-ne-gjendje-me-te.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]lionel-mesi-fitues-i-topi-i-arte-2009.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]lista-e-lexuesit-10-librat-me-te-mire-te.html2016-09-30 19:47 135K 
[TXT]lohan-dorezon-pyetesorin-ben-thirrje-per.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]lotet-qe-sduhet-te-derdhen-ne-politike.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]lufte-me-shpata-druri.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]mafia-shpetoi-bankat.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]manuali-i-konferencave.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]mariola.html2016-09-30 19:47 121K 
[TXT]mbi-mandatin-e-deputetit.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]mbremje-ne-laboven-e-zhapes.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]menyra-lidhore-ca-fjale.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]misioni-ballkani-te-digjej-por-jo-pyjet.html2016-09-30 19:47 172K 
[TXT]mitingu-me-madheshtor.html2016-09-30 19:47 86K 
[TXT]momentet-e-mia-te-fundit.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]moral-politike-dhe-heronj-mediatike.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]muaj-mjalti-ne-rrathet-e-urrejtjes.html2016-09-30 19:47 50K 
[TXT]ndertimet-pa-leje-qeveria-i-merr.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]ndryshimet-klimatike-dhe-konsumi-i.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]neni-absurd-i-marreveshjes-nuk-ushtrojme.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]nje-hatme-per-enver-hoxhen.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]nji-te-sakte-se-gjen-ditet-e-sotme.html2016-09-30 19:47 53K 
[TXT]nuk-ecen-projekti-per-adresat.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]nuk-ka-dy-kodrina-te-njellojta.html2016-09-30 19:47 211K 
[TXT]onufri-nje-konkurs-pa-skulpture.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]opozita-president-mos-e-dekreto.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]pa-koment-dicka-nuk-shkon.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]patriote-me-shpatulla-pas-murit.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]pd-ne-nje-bilanc-tragjik.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]per-lexuesit-tane.html2016-09-30 19:47 73K 
[TXT]perfaqesues-te-serbeve-te-kosoves.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]perkthim-shqiperim-shekullim.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]perkthyesi-pionier-nikolle-dakaj.html2016-09-30 19:47 42K 
[TXT]pertej-vizion-iluzion-deluzion.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]pese-gjyqtare-sfidojne-shtetin.html2016-09-30 19:47 31K 
[TXT]pluhurizoti-dhe-njeriu.html2016-09-30 19:47 18K 
[TXT]podium-diskutimi-per-pervojen-e.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]prerja-ilegale-e-pyjeve-po-rrenon-pyjet.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]prezantim-me-terri-pratchett.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]profesor-niko-stillo-ne-greqi-ka-70-mije.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]protokolli-me-greqine-pergenjeshtron.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]pse-na-duhen-studimet-osmane.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]pse-nuk-flasin-femrat-e-rames.html2016-09-30 19:47 250K 
[TXT]punesimi-si-problemi-me-i-mprehte.html2016-09-30 19:47 23K 
[DIR]pyetje/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]qeveria-shpall-pavaresi-financiare.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]raketa-nga-shqiperia-per-terroristet-e.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]rama-na-falni-per-zgjedhjet-e-vitit-2005.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]regjimi-i-hoxhes-dhe-regjimet-e-berishes.html2016-09-30 19:47 139K 
[TXT]remitancat-me-te-ultat-ne-kater-vjet.html2016-09-30 19:47 37K 
[TXT]remzi-barolli-njeriu-i-cia-s-qe-luftoi.html2016-09-30 19:47 92K 
[TXT]roli-i-televizionit-ne-vendet-lindore.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]rrefimi-prinderit-me-mohuan-kur-mesuan.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]rreshta-per-lee.html2016-09-30 19:47 21K 
[TXT]rrogat-e-deputeteve-te-ps-se-i-kalojne.html2016-09-30 19:47 46K 
[TXT]rruga-vrasese-lohan-i-dhe-festat.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]rruge-2009-premtimet-e-pambajtura.html2016-09-30 19:47 26K 
[TXT]sa-eshte-kapaciteti-per-tubime-i-sheshit.html2016-09-30 19:47 116K 
[TXT]sa-i-mire-debati-politik.html2016-09-30 19:47 75K 
[TXT]semundja-e-nenes-me-detyroi-te-shisja.html2016-09-30 19:47 177K 
[TXT]shantazh-biznesmeneve-ne-vlore-kapen.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]shba-mos-e-prekni-pavaresine-e-kosoves.html2016-09-30 19:47 55K 
[TXT]shba-nigeriani-nen-akuze-per-perpjekje.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]shemtimi-pervers-i-pd-se.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]shenohet-viktima-e-pare-ne-shqiperi-nga.html2016-09-30 19:47 24K 
[TXT]shkaqet-qe-i-dhuruan-lirine-ilir.html2016-09-30 19:47 57K 
[TXT]shkelqimi-dhe-renia-e-oxhaqeve.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]shkelqimi-i-peshengritjes-i-vetmi-sport.html2016-09-30 19:47 49K 
[TXT]shkencat-sociale-shkencat-natyrore-dhe.html2016-09-30 19:47 32K 
[DIR]shkurt/2016-09-30 20:03 -  
[TXT]shorti-u-hodh-tani-beni-gati-bastet.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]shume-sinqerisht-ju-po-demtoni-veten.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]si-jane-monopolizuar-nga-familja-ne.html2016-09-30 19:47 61K 
[TXT]si-mu-dogj-gruaja-nga-shperthimi-i.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]si-nuk-duhen-zgjedhur-akademiket.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]si-ta-kujtojme-kete-dhjetevjecar.html2016-09-30 19:47 29K 
[TXT]simbolika-e-komunikimit-politik.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]sistem-ekonomik-lopesh.html2016-09-30 19:47 48K 
[TXT]sqarim-per-zonjen-topalli-edhe-te-tjeret.html2016-09-30 19:47 54K 
[TXT]strehimi-dhe-shpetimi-i-poetit-tek-gjuha.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]stuhia-bllokon-35-kv-hashash-pranga.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]surrugato-diktatura-jone.html2016-09-30 19:47 32K 
[TXT]tarifat-e-energjise-per-vitin-2010.html2016-09-30 19:47 36K 
[TXT]te-diskriminuarit.html2016-09-30 19:47 25K 
[TXT]te-marten.html2016-09-30 19:47 40K 
[TXT]te-pavertetat-e-rames-per-biznesin.html2016-09-30 19:47 66K 
[TXT]te-qenit-tiranas.html2016-09-30 19:47 447K 
[TXT]teme-e-hapur-bilanci-i-nje-dekade.html2016-09-30 19:47 63K 
[TXT]the-dizzies-per-shkak-teje.html2016-09-30 19:47 27K 
[TXT]thjesht-grafik.html2016-09-30 19:47 16K 
[TXT]tirana-kulturore-30-nentor-2009.html2016-09-30 19:47 38K 
[TXT]toleranca-dhe-tirania-e-shumices.html2016-09-30 19:47 35K 
[TXT]topi-dekoron-137-te-pushkatuar.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]tr3.html2016-09-30 19:47 23K 
[TXT]u-vjen-era-peshk.html2016-09-30 19:47 58K 
[TXT]vellezer-dhe-motra.html2016-09-30 19:47 52K 
[TXT]viktimat-nga-ah1n1-kosova-e-para-ne.html2016-09-30 19:47 19K 
[TXT]viti-2009-ne-fokusin-e-kryetarit-te-ps.html2016-09-30 19:47 34K 
[TXT]vjosa-permbyt-fshatrat-banoret-gjejne.html2016-09-30 19:47 33K 
[TXT]vrasja-e-arkitektit.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]ylli-pango-meshkujt-me-thane-bravo.html2016-09-30 19:47 74K 
[TXT]zanati-tejet-modern-i-hipokritit.html2016-09-30 19:47 142K 
[TXT]zbrazet-buxheti-i-rrugeve-tuneli.html2016-09-30 19:47 28K 
[TXT]zbulohen-rrenojat-e-nje-kishe-mesjetare-0.html2016-09-30 19:47 67K 
[TXT]zbulohen-rrenojat-e-nje-kishe-mesjetare.html2016-09-30 19:47 30K 
[TXT]zbulohet-dokumenticia-njoftoi-sigurimin.html2016-09-30 19:47 41K 
[TXT]zgjedhim-shpresen-ne-vend-te-frikes.html2016-09-30 19:47 59K 
[TXT]zonja-e-shpirtit-tim.html2016-09-30 19:47 39K 
[TXT]zyrtarizimi-i-te-ndjerit.html2016-09-30 19:47 26K 

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at arkivi2.peshkupauje.com Port 80