Pyetje per adminet

Llukano, a do zhbllokohet ndonjehere "zotrules"?

4 Komente

pyet Xhibin qe ka zevendesu Llukanin smiley

Mua me grine nga komentet per vete ore, ca thua ti, apo sheh enderra me sy hapur? smiley

Thjesht do isha kurioz ta dija kush nga adminat eshte aq kalama sa pret sa te kaloje ca kohe, qe te mos vihet re, pastaj shkon aty ku kam bere komente une dhe i fshin. smiley

Xhibo do zhbllokohet?

uer dhe hell ar dhi admins? uot heppend tu auer admins?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).