poezi

Peshk!Nuk e di pse s'u shfaqen vjershat qe te pata derguar para disa ditesh.Cilado qofte arsyeja duhej te me shpjegoheshit  te pakten me nje mesazh privat ne email-in tim.Sidoqofte po kembengul perseri dhe ne rast se shoh perseri te njejten indiferense (mosperfillje me mire) sigurisht qe nuk dotju shqetesoj me...

4 Komente

Ndoshta cdo gje me rradhe! Mundet ka shume postime. Edhe une kam derguar para shume ditesh, por justifikoj duke besuar per arsyen qe thashe me lart.

po he moj mel, pse nuk t'i nxjerrin poezite, se une per vete mezi i pres poezite tua smiley

ehe smiley, me rrofsh flok. Mbaja frenat kalit se mundet nuku te pelqejne pastaj

jam e sigurt qe po smiley

rralle me kane zhgenjyer ata qe kane pas shkruar tek .neti

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).