Po ti lesh shume vetem, do te hane koken me veten e tyre...

 

Rivalitet brenda PD-së. Topalli i fik mikrofonin ministrit Basha  
20/11/2009
 
Rivalitet dhe tension në sallën e Kuvendit mes vetë deputetëve të mazhorances. Kryetarja e Kuvendit i ka ndëprerë fjalën dje ministrit të Brendshëm, Lulzim Basha pikërisht ne momentin kur ky akuzonte kreun e PS-së, Edi Rama se po lobonte kundër vizave. Sikur të mos mjaftonte kjo Topalli i ka hequr dhe mikrofonin Bashës


 

http://bw.balkanweb.com/TV/index.php?id_categoria=22&id_ansalive=589

6 Komente

ja ka lyp ajo e s'ja ka dhon ky.

luli vocerr do llokum,

do llokum

e ka sala si pellum

si pellum

smiley

xhozi do e kete patur fajin smiley , "shkrep me zjarr"  gjithmone ajo

Me duket se kam filluar te kem probleme mes shikimit dhe sinjaleve qe me mberrijne ne tru, une e lexova topalli i fik cigaren ballit... smiley

Po ku shtyhet parlamenti pa sherr ... 

pune mooti kur zihen prinderit shpirteror mes tyre; asnje shpurist ketu!  

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).