Ne se je i djathte nuk mund ti drejtoshe pyetje Rames?

Po ndjek lajmet ne TopNews,pikerisht takimin e z Rames me banoret e Orikumit dhe me ra ne sy

qe u ndalua ti bente nje pyetje Rames njeri nga banoret e Orikumit pjesmares ne takim,u ndalua vetem se

ky person i perkiste krahut te djathte.

3 Komente

Mire e ka Rama.Ai nuk po ja del dot te majtes e jo me ti shtohen problemet edhe me te djathtet.Nje mendje ka njeriu.Ku ta coje me pare??????????

Mengjarash ishte ky i djathti? Si e dallove qe ishte i djathte?

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).