9 Komente

C'eshte ky interes konstant ne hemisferen jugore te anatomise mi Bidri?! Do te nxjerresh brezin e ri nga rruga e perendise?

Police said the victims of Hsu's scheme were not stupid. "They fell for the trap because they were lonely," Wu Wen-kuei, a police spokesman, said on TTV

I bie qe loneliness makes you stupid nese punojme induktivisht ne kete fjali.

secili ta kuptoje si te doje, une jam si BBC smiley

dmth percjell vetem lajmin..

hihihi une vdiqa tu qesh kur e lexova ca ideje brilante ajo me baben me prostat smiley

Une po qeshja me teper me mendjen iluzive femerore ne fushen çiftezimit, qe per me teper e ka futur gjate tere historise njerezore ne qull me sakrifica-e-budallalleqe.

lol E fortë vërtet mënyra që ka gjet. Femrat vdesin të bëhen një çikë infermiere. smiley

 

po po

per qellime profilaktike ja vejne vizen dhe vetes smiley

Oj Bedrije, shif se e lexova prapë ene kët se mura vesht:

One married woman, identified as Mrs Yu, gave Hsu 180 million Taiwanese dollars (5.4 million US dollars) to buy stocks, a house, a car and a diamond watch, and gave him 100,000 Taiwanese dollars (3,000 US dollars) monthly living expense, in the hope that Angor would marry her.

Unë tashi si jam fut dot kaq fellë botës së femnës smiley dhe se kuptoj dot...  kët të marr(t)umen ça e kapi?

ca di une mer smiley

mase e ka pas burrin ronde me prostat smiley

Police said the victims of Hsu's scheme were not stupid. "They fell for the trap because they were lonely," Wu Wen-kuei, a police spokesman, said on TTV.

Femrat e peshkut te mbledhin mende e kokes e te mos bihen ne "trap" , se "stupid" nuk jane!   smiley

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).